Senior Acounts Receivable and Payable Accountant

LOYALIA Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza lunara a deviatiilor Actual/Forecast;
- Cunostinte bune privind legislatia in vigoare;
- Coordonarea eficienta a Departamentului de A.R. si A.P. in vederea atingerii termenelor limita cu succes;
- Organizarea, conducerea contabilitatii in conformitate cu principiile contabilitatii Romanesti si IAS in aria sa de responsabilitate;
- Analiza lunara si reconcilierea conturilor in aria sa de responsabilitate.

CERINTE

- Studii superioare economice;
- Cunostinte foarte bune de operare PC;
- Experienta in domeniu minim 3 ani;
- Cunostinte SAP, ACCA - constituie un avantaj;
- Disponibilitate pentru program de lucru prelungit.

Loyalia Romania recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala in expansiune in Romania.

Loyalia Romania este o companie specializata in furnizarea de serviicii de recrutare si selectie. Valoarea adusa de serviciile noastre este atentia deosebita pe care o acordam relatiei cu candidatul.
Scopul nostru este acela de a descoperi oamenii iar acestia sunt diversi, complecsi, imposibil de cuantificat intr-o viziune simplista. De aceea noi tratam oamenii ca individualitati, nu ca CV-uri care pot fi ierarhizate si clasate.