SENIOR ACCOUNTANT - COMPANIE MULTINATIONALA

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrarea documentelor primare in soft-ul contabil
Intocmire declaratii, intocmire bilant;
Verificarea balantei;
Mentine relatia cu Administratia Finaciara;
Intocmire de raportari pentru Grup;
Cunoasterea la zi a legislatiei in vigoare;
Mentine relatiile cu bancile colaboratoare;
Intocmire rapoarte pentru auditori si management;
Alte sarcini trasate de conducere.

CERINTE

Absolvent studii superioare ECONOMICE;
Experienta minim 3 ani in pozitie similara (Contabilitate generala);
Cunostinte avansate MS Office (Word, Excel), Program contabilitate;
Cunoasterea limbii engleze la nivel BUN.
Candidatul ideal trebuie sa fie un bun profesionist, loial, stabil, calm, comunicativ.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este cuprins intre 1000-1300 EURO.
- Se ofera masa de pranz, asigurare medicala.
- Program de lucru L-V: 8.30-18.00, disponibil program prelungit pentru inchideri de luna, trimestru etc.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE MULTINATIONALA - REAL ESTATE
Locatia companiei este in sector 1, Bucuresti (CARTIERUL PRIMAVERII)
PENTRU A PRIMI PRIN E-MAIL PREZENTAREA CELOR MAI NOI POZITII VA INVITAM SA VA INSCRIETI PE SITE-UL www.headhunting.ro
VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.
APLICATIILE ON-LINE SUNT DESEORI INSUFICIENTE!!!