Senior Accountant

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea si supervizarea financiara si contabila a activitatii in cadrul companiei
- Analize financiare periodice
- Realizarea de bilanturi si rapoarte specifice, periodice
- Supervizarea si controlul periodic al altor entitati din societate ¿ fabrica, depozit central
- Contact permanent cu banci, consultanti fiscali si alti consultanti din afara societatii
- Pregatirea raportului de tara in cadrul Grupului.

CERINTE

- Experienta intr-o pozitie similara min 3 ani;
- Cunoasterea mediului fiscal si a principiilor contabile interne ( locale) si internationale
- Mobilitate interna si internationala
- Engleza expert - scris, vorbit
- Foarte bune cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

-pachet motivational extrem de atractiv

Lider modial in productia unor tipuri specifice de materiale de constructii. Prezent in peste 30 tari, peste 4000 de angajati, 46 unitati de productie, 40 mii clienti.