SENIOR ACCOUNTANT

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea contabilitatii complete pentru 2 dintre companiile holdingului
-responsabil de realizarea activitatilor financiar - contabile
- raportarea si comunicarea permanenta cu Directorul Financiar
-realizarea si gestionarea situatiilor financiar-contabile: intocmire balanta de verificare, bilant anual, calcul salarii, etc.

CERINTE

- Atestat expert contabil / consultant fiscal
- Experienta min 5 ani in domeniu
- Bun cunoscator al legislatiei financiar - contabile
- Permanenta informare asupra modificarilor si reglementarilor financiar-contabile
-cunostinte limba engleza nivel avansat sau limba germana nivel mediu
- Structurat , abilitati de centralizare si control
- Motivatie interioara spre domeniul financiar-contabil
- Capacitate de perceptie situationala de ansamblu

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant, posibilitati de dezvoltare profesionala

Companie de recrutare si selectie personal angajeaza SENIOR ACCOUNTANT pentru un holding austriac care are ca domeniu de activitate dezvoltarea imobiliara in domeniul retail si hotelier. Sediul companiei este in zona Unirii.