SENIOR ACCOUNTANT

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Inregistrarea documentelor primare in soft-ul contabil
* Intocmire declaratii, intocmire bilant;
* Verificarea balantei;
* Mentine relatia cu Administratia Finaciara;
* Intocmire de raportari pentru Grup;
* Cunoasterea la zi a legislatiei in vigoare;
* Mentine relatiile cu bancile colaboratoare;
* Intocmire rapoarte pentru auditori si management;
* Alte sarcini trasate de conducere.

CERINTE

* Absolvent studii superioare ECONOMICE;
* Experienta minim 3 ani in pozitie similara;
* Cunostinte avansate MS Office (Word, Excel), Program contabilitate;
* Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat.

Candidatul ideal trebuie sa fie un bun profesionist, loial, stabil, calm, comunicativ.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este cuprins intre 800-1000 EURO.
- Se ofera masa de pranz, asigurare medicala.
- Program de lucru L-V: 8.30-18.00, disponibil program prelungit pentru inchideri de luna, trimestru etc.
- Perioada de proba este de 3 luni.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro