Senior Accountant

ECOVIS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrari contabile;
- Completare declaratii lunare;
- Intocmire state salarii;
- Intocmire rapoarte financiare externe;
- Alte activitatii conexe departamentului financiar-contabil.

CERINTE

- Bun profesionist, solide cunostinte teoretice si practice in domeniul: contabilitatii, auditului si fiscalitatii.
Capacitati si aptitudini:
- rezistenta fizica si nervoasa,
- putere de concentrare, prestanta, capacitate de a face fata situatiilor ivite si interlocutorilor,
- interes pentru profesiunea exercitata, dorinta de perfectionare, flexibilitate, inteligenta.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, perfectionare profesionala, mediu de lucru adecvat.

Compania ECOVIS ROMANIA S.R.L. face parte din grupul de firme Ecovis, un grup interna¿ional de consilieri fiscali, auditori, avoca¿i, consultan¿i de management, consilieri legali cu birouri deschise în Europa, SUA si Asia.
In prezent societatea desfasoara activitati de contabilitate, expertiza, audit si consultanta.

www.ecovis.ro