SENIOR ACCOUNTANT

EXALCO ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectuare de inregistrari contabile conform legislatiei in vigoare referitoare la casa,banca ,mijloace fixe,clienti ,furnizori etc.
-verificare stocuri si costuri stoc;
-intocmire balanta;
-efectuare inregistrari contabile pentru puncte de lucru si supraveghere activitati puncte de lucru;
-intocmire rapoarte financiar -contabile pentru patronat.

CERINTE

-Studii economice superioare finalizate (obligatoriu).
-Experienta cel putin 3 ani(avantaj il reprezinta lucrul in firme de comert) Experienta in lucrul cu Atlantis (avantaj)
-Cunostinte la nivel mediu de limba engleza.
-Persoana responsabila, organizata, deschisa, dinamica si comunicativa.
-Gandire analitica si logica,atentie distributiva.

BENEFICII OFERITE

-Salariu negociabil in functie de experienta si cunostinte
-Bonuri de masa
-Posibilitatea de a lucra intr-un mediu occidental si competitiv, de a promova.
-Training-uri de specialitate.
-Transport asigurat cu masinile companiei.