SENIOR ACCOUNTANT

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
- Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Inregistrarea documentelor primare in soft-ul de contabilitate;
- Intocmire balanta, bilant, declaratii;
- Verificarea balantei;
- Mentinerea relatiei cu Administratia Financiara, cu bancile colaboratoare;
- Intocmire raportari financiar-contabile pentru grup;

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Experienta aproximativ 5 ani pe o pozitie similara;
- Cunostinte bune PC – Ms. Office;
- Cunostinte bune limba engleza.

Candidatul ideal trebuie sa fie aiba capacitate de analiza si sinteza, meticulos, responsabil, organizat, atent la detalii.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este de 800 EURO. In perioada de proba se ofera 700 EURO.
Perioada de proba este de 1 luna.
Program de lucru L-V, 8h/zi.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane. Anul infiintarii 1999.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE REAL ESTATE.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 1.