SENIOR ACCOUNTANT

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
-APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
- Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
-Inregistrarea documentelor primare in soft-ul de contabilitate;
-Intocmire balanta, bilant, declaratii;
-Verificarea balantei;
-Mentinerea relatiei cu Administratia Financiara, cu bancile colaboratoare;
- Intocmire raportari financiar-contabile pentru grup;

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
-Absolvent studii superioare;
-Experienta aproximativ un 5 ani pe o pozitie similara;
-Cunostinte bune PC ¿ Ms. Office;
-Cunostinte bune limba engleza.
Candidatul ideal trebuie sa fie aiba capacitate de analiza si sinteza, meticulos, responsabil, organizat, atent la detalii.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este de 800 EURO. In perioada de proba se ofera 700 EURO.
-Perioada de proba este de 1 luna.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro