SENIOR ACCOUNTANT

CONTENT co. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Derularea operatiunilor de:
- contabilitate financiara
- consultanta financiara si fiscala
- revizie contabila
- audit financiar

CERINTE

- derularea operatiunilor financiar - contabile conform contractelor de prestari servicii;
- intocmirea situatiilor de inchidere de luna, trimestru si an (decont TVA, balanta de verificare, cont de profit si pierdere, bilant contabil);
- bune cunostinte de fiscalitate;
- cunostinte limba engleza (nivel mediu).

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- cursuri de specializare.

SC CONTENT co. SRL, membra a uneia dintre cele mai importante corporatii de profil din Marea Britanie, Macilvin Moore Reveres, ofera servicii de contabilitate, consultanta financiar - fiscala, analiza fiscala, audit, personal - salarizare.
Scopul CONTENT este acela de a oferi servicii de calitate sectorului privat si de a furniza asistenta investitorilor in contextul economic romanesc.
Activitate CONTENT se desfasoara respectand Standardul Managementului de Calitate, ISO 9001:2000.