Senior Account Manager

London Logic Bucharest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Generarea de noi oportunitati
- Mentinerea satisfactiei clientului pentru a asigura referentiabilitatea acestuia
- Planificarea activitatilor de vanzari
- Atingerea target-ului de vanzari
- Administrarea clientilor noi si existenti

CERINTE

- Experienta in vanzari de minim 2-3 ani (experienta in vanzarea ERP sau software reprezinta un avantaj)
- Cunostinte avansate de MS Office
- Cunoasterea pietei de ERP
- Bun organizator, proactiv, flexibil
- Aptitudini de negociere si comunicare
- Cunostinte avansate de limba engleza (scris si vorbit)
- Disponibilitate de deplasare
- Permis cat. B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Bonusuri in functie de target-ul atins
- Masina de servici
- Telefon
- Laptop

LLP Dynamics este partener Microsoft de top, in Europa Centrala si de Est si este specializat in implementarea solutiilor software de business ERP pentru companii multinationale si locale. Cu o vasta experienta de peste 300 de implementari Microsoft Dynamics NAV si Microsoft Dynamics AX, compania noastra este unul dintre cei mai experimentati parteneri Microsoft Dynamics din regiune, prezent deasemenea si in aliantele globale: Partner Power International si AxPact.