SEFI SANTIER

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunoscuta firma de constructii civile si industriale la cheie, care isi extinde activitatea, cauta profesionisti cu experienta si orientati catre obtinerea de rezultate pentru posturile de
SEFI SANTIER (ref. SES/02/05)
Responsabilitati
Planifica, urmareste si coordoneaza activitatea din santier a subordonatilor;
Planifica si organizeaza executia lucrarilor, verifica in realizarea lucrarilor respectarea ordinii de executie stabilita, stadiul lucrarilor si incadrarea in termenele de executie;
Propune necesarul de materiale atat din punct de vedere cantitativ cat si referitor la specificarea cerintelor de calitate;
Urmareste respectarea proiectelor, calitatea lucrarilor si graficul de executie;
Supravegheaza din punct de vedere tehnic lucrarile in curs si realizeaza situatii de lucrari;
Mentine legatura cu beneficiarii si le acorda aistenta;
Se asigura ca termenele de finalizare a lucrarilor sunt respectate;
Sugereaza strategii pentru a optimiza activitatea, propune noi solutii;
Se implica in rezolvarea problemelor ce pot aparea si propune strategii pentru eficientizarea activitatii personalului;
Controleaza si imbunatateste constant calitatea serviciilor oferite clientilor;
Sprijina, dezvolta si coordoneaza personalul din subordine;
Cerinte
Studii superioare- Constructii sau Scoala de Maistri, de preferat cu experienta profesionala de 2-3 ani intr-o pozitie similara;
Experienta in supervizarea lucrarilor de santier;
Persoana activa, foarte organizata, capabila sa coordoneze, sa motiveze si sa indrume;
Initiativa, autoritate, orientarea catre obtinerea de rezultate, abilitatea de a rezolva problemele in timp optim;
Seriozitate, responsabilitate, dinamism.
Se ofera
Conditii de munca foarte bune, salariu atractiv;