SEFI RAIOANE

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cea mai mare retea de supermarket-uri prezente
in 5 localitati, comercializand produse de larg consum, cautam URGENT pentru Bucuresti datorita extinderii
Responsabilitati
Organizeaza si conduce personalul din subordine;
Aplica conceptele de politica comerciala stabilite de conducere;
Raspunde de dimensionarea eficienta a comenzilor pentru a evita surplusuri sau lipsuri in stocuri;
Urmareste tendintele de consum specifice pentru raionul pe care il conduce si informeaza seful superior propunand listarea de articole noi;
Raspunde de gestionarea stocurilor;
Mentine legatura cu furnizorii locali urmarind datele de livrare;
Raspunde de existenta si corectitudinea informatiilor de pe etichetele de pret de la raft si de la plasarile promotionale;
Aplica legislatia legata de domeniul de activitate, urmarind respectarea de catre subordonati;
Identifica necesarul de pregatire a personalului din subordine propunand sefilor planuri de perfectionare;
Cerinte
Liceu, de preferat cu experienta profesionala de aprox. 12 luni in domeniul comercial;
Persoane serioase, muncitoare, responsabile, amabile;
Se ofera
Conditii de munca occidentale, salariu atractiv;