SEFI ECHIPA LUCRARI DE TERASAMENT (DRUMURI SI PODURI) - FRANTA

DYNAMIQUE-PSYCHO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cabinetul DYNAMIQUE-PSYCHO specializat in selectionarea si plasarea fortei de munca in Franta, recruteaza pentru ETDE - filiala a liderului mondial BOUYGUES CONSTRUCTION:

SEFI DE ECHIPA LUCRARI de TERASAMENT (drumuri si poduri)

-pentru efectuarea lucrarilor de instalare a retelelor de Electricitate, Gaz si Apa.

CONDITII:
- Post de lucru in Franta
- Contract de munca pe durata nedeterminata (in conformitate cu legislatia franceza)
- Peioada de adaptare - 6 luni
- Castigul mediu lunar - 1500 de euro net pentru MAXIM 39 de ore de lucru pe saptamina
- Concediu legal minim – 5 saptamâni pe an

CERINTE

- Exeperienta in santierele de interventie la retele electrice si de gaz de minimum 5 ani
- Pregatire tehnica nivel bacalaureat sau scoala de maistrii
- Permis de conducere: B, E
- Notiuni de baza de limba fraceza

BENEFICII OFERITE

- Detaliile legate de cazare si masa se discuta la interviu, la Bucuresti, direct cu angajatorul francez, in prezenta unui translator, la o data ce va fi comunicata in timp util.
- Transportul pana in Franta este asigurat de catre angajator.
- Cabinetul nostru poate organiza cursuri de limba franceza gratuite inainte de plecare.
- NU percepem comision candidatilor sau celor recrutati.
- Detalii la: 07 23 32 54 94/ 07 49 62 28 57

Creat in 2000, cabinetul este specializat in gestiunea HR: recrutari, bilanturi de orientare profesionala, coaching, formare in dezvoltarea personala (comunicare, management). Activitatea se desfasoara atat in sediul principal de la Paris cat si in alte patru puncte din regiunea pariziana, la Nantes si la Bucuresti.