Sefi de santier

S.C Comnord S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunoasterea tehnicilor si tehnologiilor de executie in constructii;
Buna cunoastere a legislatiei in domeniul constructiilor;
Cunoasterea temeinica a normelor si regulamentelor de proiectare si executie in constructii;
Planificarea lucrarilor, elaborarea graficelor de executie generala, negocierea si gestionarea contractelor de subantrepriza;
Cunostinte economico-financiare aferente activitatii de coordonare-proiectare;
Medierea relatiilor cu beneficiarul si subantreprenorii;

CERINTE

Capacitate ridicata de analiza si sinteza;
Predarea proiectului la termen;
Abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Salariu net de minim 1000 Euro pe cartea de munca, tichete de masa
Masina de servici; notebook (laptop, Zapp Modem); telefon mobil, card Petrom sau bonuri de benzina / motorina

Comnord este o companie integrata vertical in domeniul constructiilor civile si industriale fiind implicata in productia de beton (Lafarge Comnord), productia de fier fasonat/nefasonat, carcase/piloti, antrepriza generala, activitati imobiliare
Pentru cresterea eficientei si productivitatii, Comnord utilizeaza tehnologie de ultima ora