SEFI CASE

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cea mai mare retea de supermarket-uri prezente
in 5 localitati, comercializand produse de larg consum, cautam URGENT pentru Bucuresti datorita extinderii
SEFI CASE
Responsabilitati
Organizeaza si conduce activitatea departamentului;
Preda si preia de la Casierul trezorier fondul de casa pe baza formularului de predare incasare semnat de Casierul trezorier si Seful de Departament case de marcat;
Face apelul si repartizarea casierilor la intrarea in schimb, preda acestora monetarul de casa pentru inceperea activitatii;
Supravegheaza derularea activitatii caselor;
Controleaza concordanta intre monetarul predat de catre casierii din schimb la Casieria Centrala si vanzarile inregistrate de casele de marcat;
Acorda asistenta casierilor si clientilor in modul de folosire a instrumentelor de plata;
Stabileste si asigura necesarul de materiale pentru departament;
Emite raportul fiscal de inchidere zilnica ?Z?;
Participa si conduce sedintele de formare, pregatire si perfectionare a personalului subordonat;
Planifica schimburile in care lucreaza casierii functie de fluxul monetar, de afluxul clientilor si dispozitiile conducerii magazinului;
Cerinte
Liceu, de preferat cu experienta profesionala de aprox. 12 luni in domeniul comercial;
Persoane serioase, muncitoare, responsabile, amabile;
Se ofera
Conditii de munca occidentale, salariu atractiv;