Sefa magazin universal

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Depunerea tuturor eforturilor in realizarea targetului de vanzari;
Administrarea activitatii intregii locatii din punct de vedere al vanzarii;
Urmarirea si mentinerea evidentei intrarilor, iesirilor si transferurilor fondului de marfa ;
Participarea directa la inventarierea produselor din magazin / depozit ;
Relationarea cu clientii magazinului, cresterea numarului de clienti ;
Intocmirea pontajelor lunare pentru personalul din subordine.

CERINTE

Obligatoriu experienta in retail/ vanzari- minim 1 an;
Aptitudini excelente de negociere si abilitati lucru in echipa;
Abilitati de gestionare si de solutionare a conflictelor;
Orientarea spre rezultate;
Orientare catre relatia cu clientii;
Spirit de lider;
Obiectivitate;
Implicare;
Cunostinte operare calculator - pachet Microsot Office (Word, Excel).

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu 1200 ron + bonusuri

Trimiteti CV- uri la office@parismilanbrands. com