SEF VANZARI AUTO DACIA SI RENAULT

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea echipei de consilieri de vanzari
Urmarirea realizarii obiectivelor calitative si cantitative trasate de directorul de vanzari
Elaborarea de planuri de actiune
Motivare echipei de vanzari

CERINTE

Persoana dinamica, orientata spre rezultate
Excelente abilitati de comunicare, rabdare, atentie la detalii
Capacitate de a-si stabilii prioritatile si de a-si organiza eficient activitatea
Abilitati manageriale dezvoltate

BENEFICII OFERITE

Salariul intre 600-1500 euro,
Masina de serviciu

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.