SEF VANZARI

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea echipei de consilieri de vanzari;
- Urmarirea realizarii obiectivelor calitative si cantitative trasate de directorul de vanzari;
- Elaborarea de planuri de actiune;
- Motivare echipei de vanzari.

CERINTE

- Persoana dinamica, orientata spre rezultate;
- Excelente abilitati de comunicare, rabdare, atentie la detalii;
- Capacitate de a-si stabilii prioritatile si de a-si organiza eficient activitatea;
- Abilitati manageriale dezvoltate;
- Experienta anterioara in vanzari si in coordonare echipe.

BENEFICII OFERITE

- Beneficii oferite: salariul intre 500-1500 euro;
- Masina de serviciu.

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.