Sef Tura Productie

Alfredo Fresh SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea rolului: Coordoneaza activitatea de productie, intretinerea utilajelor si spijina echipa pentru atingerea obiectivelor organizatiei.

Principalele responsabilitati:
Coordoneaza procesele si activitatea de productie;
Coordoneaza activitatea sectiei si se asigura ca planurile, politicile adoptate sunt in concordanta cu obiectivele de volum calitate si eficienta propuse;
Propune solutii pentru optimizarea planurilor de productie astfel incat sa fie atinse obiectivele propuse;
Determina necesarul de materii prime de aprovizionat in functie de planul de productie aprobat;
Coordoneaza activitatea de urmarire a gestiunii stocurilor de marfa si de produs finit si intocmirea rapoartelor specifice
Stabileste normele de productie pentru angajati si pierderile normale specifice activitatii;
Implementeaza standardul HACCP
Asigura implementarea in cadrul fabricii a procedurilor privind protectia sanatatii si securitatii angajatilor, protectia impotriva incendiilor, protectia muncii, protectia mediului, norme igienico-sanitare.

CERINTE

Studii superioare in industria alimentara
Experienta de minimum 3 ani in productie
Excelente abilitati de organizare, planificare si raportare;
Foarte bune abilitati de analiza si control;
Un excelent management al angajatilor.

BENEFICII OFERITE

Plata fixa si variabila
Bonus de performanta anual

Unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata romaneasca de import si distributie pentru alimente proaspete si congelate