Sef tura - depozit legume fructe

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal
- experienta anterioara pe un post similar/in vanzari constituie un avantaj
- experienta in gestionarea echipelor constituie un avantaj
- permis de manevrare a stivuitorului constituie un avantaj
- bune abilitati de comunicare, organizare si atentie la detalii
- bune abilitati de invatare si flexibilitate
Daca esti interesat de acest post aplica la recrutare@cora.ro sau trimite-ne datele si revenim noi

CERINTE

Descrierea jobului
- esti gestionarul depozitului, in timpul turei tale
- coordonezi activitatea lucratorilor din depozit si a operatorilor calculator pe tura ta
- gestionezi fluxurile de intrare/iesire si depozitare produse
- asiguri pregatirea produselor pentru livrare si expedierea acestora
- participi la inventarele din depozit
Program de lucru : 5 zile/saptamana, 8 ore/zi plus pauza masa, se lucreaza in schimburi. Se lucreaza la temperatura controlata.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie stabila
- suport si indrumare la locul de munca
- tichete de masa si abonament medical la o clinica privata
- bonusuri de performanta

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!