SEF STATIE RETEA NATIONALA BENZINARII - BUCURESTI, PIATRA NEAMT

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatii din statia de distribuite, in ceea ce priveste relatia cu autoritatile, resursele umane gestiunea magazinului, a carburantului si a snack-barului

- Obtinerea de autorizatii

- Instruirea si supervizarea personalului statiei in aplicarea procedurilor de lucru, a normelor igienico-sanitare, de protectia muncii si impotriva incendiilor

- Elaborarea necesarului de aprovizionare

- Intocmirea comenzilor pentru combustibil si magazine

- Supravegherea procesului de aprovizionare si elaborarea documentelor specifice

- Urmarirea gestiunii stocurilor de marfa si a vanzarilor

- Elaborarea de rapoarte periodice

- Intocmirea registrului de casa

- Controlul incasarilor si platilor

- Mentinerea contactului permanent cu clientii si solutionarea cu promptitudine a nemultumirilor si reclamatiilor

- Identificarea potentialilor clienti noi si urmarirea cresterii vanzarilor in plan local prin incheierea de contracte noi

CERINTE

- Absolvent studii superioare

- Intre 2 si 3 ani experienta pe un post similar in domeniu

- Experienta pe gestiune si in lucrul cu marfa sau in cadrul unei statii de distributie carburanti constituie un avantaj

- Foarte bune abilitati de comunicare si orientare catre client

- Bune abilitati de organizare si coordonare a echipei

- Persoana proactiva, energica, inovativa si orientata spre rezultate

- Capacitate de a gasi solutii si de a lucra in conditii de stress

- Rigurozitate si atentie la detalii

- Disponibilitate pentru lucrul in 3 ture

- Cunostinte de Limba Engleza - nivel avansat

BENEFICII OFERITE

- Companie puternica in industria petroliera

- Mediu de lucru la standarde internationale

- Pachet salarial atractiv

Manpower Romania este agentia de recrutare si plasare de forta de munca temporara si permanenta mereu aproape de tinerii studenti si absolventi.
Va cunoastem calitatile, asteptarile, dorintele, nevoile, cautarile si va oferim tot sprijinul nostru in construirea carierei la care visati. Impartasim astfel convingerea ca in orice loc este nevoie mereu de tineri valorosi.
Prin partenerii nostrii, companii de succes in toate domeniile de activitate, va propunem proiecte temporare si permanente care va dau sansa sa castigati o experienta cat mai vasta in medii de lucru diverse.

Agentia BUCURESTI: Bd. Unirii, Nr. 20, Sector 5, Cod 040107, Bucuresti
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti@manpower.ro

Agentia TIMISOARA: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, Timisoara
Fax: 0256/309.482, E-mail: timisoara@manpower.ro

Agentia BRASOV: Str. Toamnei, Nr. 9, Bl. 4, Ap. 2, Brasov
Fax: 0268.326.129 / E-mail: brasov@manpower.ro

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.