Sef Statie Betoane - Bucuresti

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura pontajul pentru subordonati;

- Raporteaza Directorului de porductie;

- Are in subordine si supervizeaza: un laborant, un muncitor, un gestionar si un operator statie;

- Instruieste si supervizeaza personalul in aplicarea procedurilor de lucru, a normelor igienico-sanitare, de protectie a muncii si contra incendiilor;

- Determina necesarul de aprovizionat si intocmeste comenzi;

- Supravegheaza procesul de aprovizionare, intocmeste si verifica documentele specifice;

- Urmareste gestiunea stocurilor de marfa si a vanzarilor si intocmeste rapoarte specifice;

- Intocmeste registrul de casa, controleaza incasarile si platile;

- Mentine un contact permanent cu clientii si santierele, rezolva cu promptitudine plangerile si nemultumirile acestora;

- Mentine relatiile cu autoritatile locale, obtine autorizatii;

- Identifica potentiali clienti si contribuie la cresterea vanzarilor pe plan local prin incheierea de contracte noi.

CERINTE

- Studii superioare de inginer mecanic sau constructii;

- Cel putin 2 ani experienta, pe santier sau autorizare ISC (Institutul de Stat in Constructii);

- Cunostinte de operare de statie si facturare;

- Engleza mediu (avantaj)

- Experienta anterioara in relatia cu clientii, gestiune si lucrul cu marfa;

- Abilitati de lucru cu cifrele;

- Cunostinte operare PC (Word, Excel);

- Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;

- Prezenta agreabila, loialitate, corectitudine si seriozitate;

- Abilitati de organizare a activitatilor.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix+ bonus anual 10% din salariul annual brut;

- Training pe produsele firmei;

- Asigurari de viata si sanatate+ bonuri de masa+ telefon

Suntem o companie romano-austriaca prezenta, din 1999, pe piata romaneasca cu o gama de servicii specializate de consultanta in domeniul resurselor umane, printre care:

- Recrutare si selectie de personal

- Executive search

- Evaluare de personal

- Assessment Center

- Training si Coaching (prin ISG Austria)