sef statie asfalt

SCC ERBASU SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaborarea retetelor pentru mixturi asfaltice
- Analize fizico - mecanice
- Acorda consultanta clientilor cu privire la proprietatile si utilizarea optima a materialelor de constructii;
- Estimeaza si intocmeste devize pentru lucrarile curente;
- Ofera suport permanent clientilor in ceea ce priveste proprietatile materialelor utilizate.
- Analize fizico - mecanice pentru materiale de constructii (agregate minerale si mixturi asfaltice), profiluri de incercari : D ; MD

CERINTE

- Studii superioare profil: constructii (CFDP), sau chimie ( materiale de constructii) ;
- Minim 5 ani experienta in activitatea de laborator din domeniul constructiilor de drumuri ca Sef Laborator sau Sef Profil;
- AUTORIZATIE eliberata de Inspectia de Stat in Constructii pentru Sef Laborator analiza si inceracri in Constructii ;
- Cunostinte bune operare PC (MS Office).
- Cunosasterea legislatiei din domeniu
- Spirit de echipa si profesionalism
- Abilitati de comunicare si relationare
- Abilitati de planificare
- Spirit de initiativa
- Limba engleza - nivel mediu
- Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

se discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

CONSTRUCTII