Sef serviciu transporturi

Integra Import-Export S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si planifica activitatea flotei
- Organizeaza activitatea de transport pentru fiecare autovehicul din flota
- responsabil pentru intocmirea tuturor raportarilor legate de activitateade transport
- Monitorizeaza permanent traseele soferilor, consumul de combustibil, piese auto, service
- Supervizeaza echipa de soferi, este implicat in activitatea de recrutare/evaluare a echipei din subordine
- Intocmeste pontajul lunar pentru conducatorii auto
- Urmareste realizarea asigurarilor auto, plata rovignetelor si licentelor de transport
- Urmareste realizarea inspectiilor tehnice si a reviziilor periodice pentru parcul auto
- Instruieste permanent conducatorii auto;
- Asigura functionarea permanenta a sistemului de monitorizare a masinilor prin sistemul-GPS

CERINTE

- Studii superioare, preferabil Facultatea de Transporturi
- Atestat ARR prezinta avantaj
- Experienta de minim 3 ani in organizarea si realizarea activitatii de transport
- Cunostinte solide de mecanica auto, cunostinte de logistica;

BENEFICII OFERITE

Vor fi discutate la interviu, in functie de experienta

Sediu Integra este situat in Localitatea Chitila, foarte aproape (aprox 2 Km) de Bucuresti in zona Bucurestii Noi

Integra Import Export, unul din cei mai importanti procesatori de carne din Romania pentru marile retele de supermarketuri de tip Key Account, isi extinde activitatea si cauta cei mai buni candidati!