SEF SERVICIU TRANSPORTURI

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana pe care o vom selecta va fi responsabila cu:
- coordonarea activitatii de transport a companiei;
- evidenta foilor de parcurs;
- intocmirea comenzilor de transport;
- evidenta consumului de combustibil;
- analiza cheltuielilor pe fiecare autovehicol in parte;
- urmarirea si verificarea devizelor si facturilor;
- participarea la recrutarea personalului din subordine si instruirea acestuia;
- stabilirea de relatii de colaborare interna cu directorul comercial, directorul de fabrica, sef birou importuri, directorul de resurse umane, etc.

CERINTE

Candidatul ideal:
- studii superioare de specialitate finalizate (Facultatea de Transporturi);
- experienta in domeniu (reprezinta un avantaj);
- cunostinte avansate de operare PC (MS Office, Internet);
- cunoasterea la nivel mediu a limbii engleze (limba franceza constituie un avantaj);
- carnet de conducere categoria B (categoriile C, E constituie un avantaj);
- punctualitate si seriozitate;
- bune abilitati de a lucra cu oamenii.

BENEFICII OFERITE

Vom oferi:
- salariu net 2000 RON/ luna, negociabil dupa 6 luni de la angajare;
- carnet de munca si inscrirea salariului real in acesta;
- autoturism si telefon de serviciu full- time ;
- prime periodice si in functie de realizari;
- un mediu de lucru modern si provocator;
- traininguri de perfectionare profesionala;
- excelente oportunitati de afirmare profesionala.

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.