SEF SERVICIU TRANSPORTURI

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii de transport:
- evidenta foilor de parcurs;
- intocmirea comenzilor de transport;
- evidenta consumului de combustibil;
- analiza cheltuielilor pe fiecare autovehicol in parte;
- urmarirea si verificarea devizelor si facturilor;
- participarea la recrutarea personalului din subordine si instruirea acestuia;
- stabilirea de relatii de colaborare interna cu directorul comercial, directorul de fabrica, sef birou importuri, directorul de resurse umane, etc.

CERINTE

- studii superioare de specialitate finalizate (Facultatea de Transporturi);
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
- cunostinte avansate de operare PC (MS Office, Internet);
- cunoasterea la nivel mediu a limbii engleze; limba franceza constituie un avantaj;
- carnet de conducere categoria B; categoriile C, E constituie un avantaj;
- punctualitate si seriozitate;
- bune abilitati de a lucra cu oamenii.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- masina, telefon, PC;
- prime periodice si in functie de realizari;
- un mediu de lucru modern si provocator;
- traininguri de perfectionare profesionala;
- excelente oportunitati de afirmare profesionala.

SKILL TEAM este o Agentie de Resurse Umane care ofera solutii complete de personal. Serviciile firmei sunt concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor: recrutare si selectie pentru orice domeniu de activitate, head-hunting, evaluare si testare psihologica, training, consultanta in Resurse Umane.

Identificam si recrutam profesionisti, testam calitatile, evaluam nivelul de experienta, propunem si dezvoltam sisteme de pregatire profesionala si motivationala, analizam echipa companiei client si dezvoltam actiuni stimulative la nivel organizational, oferim consultanta in domeniul Resurselor Umane.

Stabilim relatii de afaceri pe termen lung cu clientii nostri prin faptul ca le intelegem valorile, scopul si mediul de afaceri.

www.SkillTeam.ro