SEF SERVICIU RESURSE UMANE

MERIDIAN GRUP SRL.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajarea, formarea si perfectionarea personalului firmei;
Recrutarea si inductia noilor angajati;
Aplicarea programelor de evaluare a personalului;
Coordonarea activitatii de remunerare a personalului firmei;
Gestionarea relatiilor de munca;
Conducerea si organizarea departamentului;

CERINTE

Studii superioare - profil economic;
Cunostinte foarte bune de legislatia muncii;
Cunostinte foarte bune de operare PC - Word, Excel, aplicatii de calcul salarial , Outlook Expres;
Abilitati de organizare, sistematizare si atentie la detaliu;
Capacitate de analiza si structurare;
Abilitati de comunicare si relationare;
Precizie, seriozitate, dinamism;
Capacitate de solutionare a problemelor si de prioritizare a problematicilor de resurse umane;
Experienta de cel putin 3 ani intr-o pozitie cu responsabilitati similare, implicand activitati de administrare pentru o companie cu cel putin 500 de angajati;
Atestat de inspector resurse umane.

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.