SEF SERVICIU RESURSE UMANE

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajarea, formarea si perfectionarea personalului firmei;
Coordonarea activitatii de remunerare a personalului firmei;
Elaborarea si implementarea programelor de evaluare a personalului;
Intocmirea statelor de salarii si a declaratiilor;
Gestionarea relatiilor de munca;
Conducerea si organizarea departamentului;
Asigura relatii operative cu medicul de medicina a muncii si cu directia SSM.

CERINTE

Studii superioare - profil economic;
Cunostinte foarte bune de legislatia muncii;
Cunostinte foarte bune de operare PC - Word, Excel, aplicatii de calcul salarial , Outlook Expres;
Abilitati de organizare, sistematizare si atentie la detaliu;
Capacitate de analiza si structurare;
Abilitati de comunicare si relationare;
Precizie, seriozitate, dinamism;
Capacitate de solutionare a problemelor si de prioritizare a problematicilor de resurse umane;
Experienta de cel putin 3 ani intr-o pozitie cu responsabilitati similare, implicand activitati de administrare pentru o companie cu cel putin 500 de angajati;
Atestat de inspector resurse umane

BENEFICII OFERITE

Salariul motivant

MERIDIAN, prin cele doua showroom-uri ale sale, se prezinta ca una din cele mai moderne concesiuni bimarca Dacia-Renault. Obiectivul companiei MERIDIAN este sa ofere solutii practice intr-un mod transparent, eficient si profesional. MERIDIAN este o institutie care creste constant, se adapteaza permanent la nou, schimba tehnologiile, introduce noi servicii pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor. Compania MERIDIAN va continua sa lupte pentru deviza care o defineste: capacitatea de a anticipa si inova. Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri. Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.

MERIDIAN - un singur nume, o mare familie!