SEF SERVICIU MARKETING, PIATA SI PRODUSE

Finance & Consulting Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea si promovarea de produse bancare
- Analizarea potentialului pietei
- Asigurarea calitatii si noutatii produselor si serviciilor retelei de vanzare
- Colaborarea la redactarea normei interne referitoare la produsele bancii
- Propunerea, planificarea si monitorizarea mersului campaniilor comerciale promovate de banca
- Gestionare cross-selling (raportul client/ produse utilizate)

CERINTE

- Capacitati de analiza, gestionare si organizare
- Experienta de minimum 3 ani pe o pozitie similara in domeniul bancar
- Cunoasterea limbii engleze
- Limba italiana constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariul se va negocia la interviul cu angajatorul

Finance Consulting este o companie multinationala de consultanta pentru afaceri si management.
Consultantii nostri ofera suport in recrutarea, evaluarea, motivarea personalului pentru toate nivelurile de cariera: Entry level, Middle management, Top management.