SEF SERVICIU IMPORT- DESFACERE

PANCOLOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactare furnizori externi si transportatori
- contractare transport international
- coordonarea activitatilor de vamuire
- verificarea documentelor de import si transport
- verificarea activitatilor de inventariere si gestionare a stocurilor
- coordonarea activitatii de desfacere ( livrari din stoc sau la comanda)

CERINTE

- persoana dinamica
- studii superioare economice sau tehnica(ASE/Politehnica/Constructii)
- experienta de min. 3 ani ca economist/inginer si de min. 1 an in activitatea de import, preferabil experienta in import si desfacere, ideal experienta in import materiale de constructii
- operare PC (MS Office) - nivel avansat
- limba engleza foarte bine (scris si vorbit - nivel avansat)
- permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariul net min. in perioada de proba ( 3 luni): 300 Euro
- salariul net min. dupa perioada de proba: 400-450 Euro pentru primul an de activitate

Firma de import si comenzi speciale pentru placari din piatra naturala si ceramica