Sef serviciu contabilitate

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste documentele financiar-contabile ale companiei
-Analizeaza activitatea economico-financiara a companiei
-Raspunde de stabilirea corecta a documentelor care se intocmesc si de circuitul lor in cadrul companiei
-Calculeaza, verifica si inregistreaza impozitele si taxele datorate statului
-Intocmeste bilantul contabil si raportarile trimestriale/semestriale pentru Ministerul de Finante si alte institutii
-Este responsabil de intreaga activitate financiar-contabila a companiei

CERINTE

Studii superioare in domeniul economic
-Experienta relevanta in domeniul finaciar-contabil
-Cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul organizatoric si financiar-contabil
-Cunostinte solide in ceea ce priveste legislatia in vigoare privind domeniul financiar-contabil
-Buna cunoastere a conducerii contabilitatii computerizate
-Cunostinte solide operare PC

BENEFICII OFERITE

-conditii de lucru deosebite
-oportunitatea de a lucra intr-o companie tanara si dinamica