SEF SERVICIU ADMINISTRATIV

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activeaza in cadrul departamentului administrativ si desfasoara activitati specifice de organizare si control activitati cum ar fi: achizitii diverse, supervizare lucrari de constructii, contactare si relationare diversi furnizori de servicii, evaluare in teren a situatiei puntelorde lucru din punct de vedere activitate administrativa etc.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta in desfasurarea de activitati de natura administrativa cel putin 2 ani;
- cunostinte operare PC (MS Office obligatoriu) peste medie;
- abilitati de comunicare si negociere;
- abilitati de lucru in echipa;
- capacitate de lucru sub presiunea timpului;
- disponibilitate pentru deplasare in teren;
- permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti ce activeaza intr-o companie tanara aflata in plin proces de dezvoltare.
- Pachet salarial atractiv.

Furnizor de servicii medicale complexe, Grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala cu acoperire nationala.