Sef service tinichigerie - vopsitorie

Paylogic People

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Organizarea , coordonarea si verificarea activitatii service –ului pe ramura de care este responsabil ( tinichigerie – vopsitorie ) ;
-Definirea si repartizarea planului de sarcini pentru echipa sa ;
-Gestionarea activitatilor si urmarirea finalizarii la timp a proiectelor ;
-Urmarirea realizarii lucrarilor conform standardelor, astfel incat reparatiile masinilor sa fie de calitate si sa respecte termenele comunicate clientilor si estimarile de costuri ;
-Inspectarea si testarea masinilor reparate ;
-Returnarea masinii care nu a trecut testul de control al calitatii lucrarilor catre tehnicianul care a efectuat reparatiile necorespunzator ;
-Certifica executarea lucrarilor de reparatii constatate initial, cu mentionarea tuturor defectiunilor suplimentare constatate in timpul reparatiilor, spre informarea clientului ;
-Verificarea notarii in fisa de catre tehnician a lucrarilor de reparatii efectuate ;
-Asistarea la identificarea reparatiilor necesare ;
-Verificarea utilizarii corespunzatoare a echipamentelor de lucru ;
-Intocmirea raportului tehnic ;
-Verificarea mentinerii curateniei in zona de lucru ;
-Verificarea respectarii programului de lucru al subordonatilor ;
-Oferirea de suport membrilor echipei in realizarea proiectelor ;
-Coordonarea membrilor echipei in vederea at ingerii obiectivelor stabilite ;
-Intocmirea rapoartelor periodice de activitate ;
-Maximizarea profitabilitatii departamentului.

CERINTE

Pentru unul dintre clientii nostri, unul dintre principalii distribuitori de autoturisme pe piata romaneasca cautam Sef service tinichigerie - vopsitorie.

CERINTE:

-Absolvent studii superioare tehnice ( Facultatatea de Transporturi, Inginerie Mecanica ) ;
-Experienta in domeniu minim 2 ani intr – o pozitie similara;
-Experienta in coordonarea unei echipe ;
-Cunostinte PC ;
-Cunostinte tehnice de specialitate ;
-Permis de conducere categoria B ;
-Bune abilitati de organizare si conducere ;
-Abilitati de comunicare si negociere ;
-Atitudine pozitiva si orientare spre rezultate ;
-Spirit de echipa ;
-Perseverenta si orientarea spre atingerea obiectivelor .

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant ;
-posibilitate de dezvoltare profesionala ;
-mediu de lucru dinamic ;
-masina si telefon de serviciu.

PayLogic People face parte din grupul PayLogic, dezvoltandu-se ca o urmare fireasca a experientei acumulate in cele mai variate si complexe situatii de business de catre specialistii sai in cei peste 7 ani de existenta. PayLogic inseamna un grup de companii care furnizeaza servicii profesionale de recrutare si selectie de personal, precum si de externalizare calcul salarial si administrare de personal.
Serviciile de calitate furnizate de grupul PayLogic au castigat increderea a peste 150 de mari companii din Romania. Pentru mai multe detalii despre serviciile noastre va rugam sa accesati www.paylogic.ro .