Sef Service (produse IT si electronice)

Skin Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine legatura cu furnizorii externi pentru efectuarea service-ului la produse IT
- Comanda la funizori piesele de schimb pentru produsele aflate in garantie si/sau postgarantie
- Evidenta RMA pentru fiecare brand
- Evidenta a produselor aflate in reparartie pentru fiecare brand
- Rapoarte lunare privind efectuarea service-ului pe fiecare brand

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Cunostinte solide tehnice
- Cunostinte solide produse IT
- Cunostinte solide limba engleza

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Masa asigurata
- Abonament de sanatate

Prezenta pe piata din anul 2000, Skin este o companie de distributie pe piata IT, importatoare a unora dintre cele mai importante branduri internationale din domeniul tehnologiei informatiei. Gama de produse importata si distribuita de Skin cuprinde: Leadtek, MSI, GeCube, Geil, Tagan, Altec Lansing, AG Neovo, Iriver, Trekstor.