SEF SERVICE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII
* Organizeaza si coordoneaza zilnic activitatea personalului service din subordine pentru repararea defectiunilor aparute la stivuitoarele avute in service;
* Analizeaza activitatea zilnica a mecanicilor pe baza rapoartelor de service d.p.d.v calitativ si cantitativ si emite rapoarte in acest sens;
* Analizeaza traseele personaluilui din subordine prin GPS;
* Intocmeste dosarele de reparatii pentru toate echipamentele revizuite conform ISO;
* Informeaza Directorul Tehnic despre toate problemele de ordin tehnic aparute si propune solutii de rezolvare a acestora;
* Propune solutii pentru imbunatatirea activitatii in cadrul atelierului sau in cadrul activitatii de service si asigura support tehnic in rezolvarea problemelor aparute
* Se documentează asupra procedurilor specifice de lucru ale firmei şi le aplică
* Intocmeste rapoarte SAP cu privire la activitatea de service din cadrul departamentului Bucuresti;
* Intocmirea necesarului de materiale si piese de schimb aferente reviziilor si reparatiilor tinand cont de planificarea acestora;
* Centralizeaza necesarul de piese de schimb si anvelope pentru toate stivuitoarele aflate in intretinere;
* Stabileste structura stocului de piese de schimb si anvelope urmarind stocul minim si maxim;
* Mentine legatura cu magazia de piese de schimb si anvelope stabilind structura comenzilor ce vor fi emise in functie de stoc si de miscarea acestuia;
* Verificarea intocmirii corecte si complete a documentelor specifice lucrarilor efectuate si vizarea acestora in vederea prelucrarii ( Raport de service, garnatie, P.V. de predare primire., etc) conform formularelor prelucrate in cadrul firmei si transmiterea acestora imediat la intoarcerea din deplasare catre persoanalul care se ocupa cu prelucrarea acestor date;
* Intocmeste rapoarte catre clienti privind modul de exploatare si intretinere al echipamentelor, in special cele in termen de garantie in sistem rental si chirie;
* Are in grija bunurile din dotarea service-ului (magazie, piese, documentatie, mobilier, masini, scule, dispozitive, echipamente);
* Instruieste personalul pe cale PSI si NTSM;
* Raspunde de ordine, disciplina si curatienie in atelierul service.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii SUPERIOARE TEHNICE;
* Experienta minim 5 ani SERVICE STIVUITOARE sau UTILAJE DE CONSTRUCTII;
* Cunostinte de limba engleza nivel AVANSAT;
* Cunostinte operare PC: Ms Office;
* Permis auto, categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, meticuloasa, cu bune abilitati de leader, implicat in avtivitate, cu initiativa.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET fix lunar este cuprins intre 700 si 1000 EURO;
- Se ofera bonuri de masa, telefon si auto;
- Program de lucru L-V, 08:00-16:30, diponibil pentru program prelungit;
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE COMERT CU MASINI DE RIDICAT SI TRANPORTAT. Locatia companiei este in Bucuresti, sector 6.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal