Sef Sectie Productie si Service

SC AGENT TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- COORDONARE SECTIE PRODUCTIE SI SERVICE (pentru echipamente, scule si utilaje electrotehnice);
- Planificarea activitatii si raportarea rezultatelor;
- Elaborare necesar aprovizionare.

CERINTE

- Studii superioare tehnice (de preferat profil electromecanic);
- Organizat, buna comunicare;
- Disponibilitate la ritm de lucru sustinut;
- Experienta in domeniu minim 3 ani;
- Cunoastinte PC;
- Limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Bonusuri in functie de performante;
- Training de specialitate;
- Telefon mobil;
- Automobil.

Companie privata cu capital integral romanesc care are ca obiecte de activitate urmatoarele:
- importul si comercializarea de scule si echipamente electrotehnice Elektra Beckum AG ( unic importator si reprezentant in Romania), respectiv reprezententul exclusiv pentru Romania a firmei Metabo- Germania;
- importul si distributia (peste 110 dealeri locali ) al altor branduri de renume precum: Abac, Fiac, Jet, Tecla, Pentax, Kraenzle, Atika, Bertolini, Batmatic, Barikell, Lae, Daishin etc.
- unitate de productie si montaj: generatoarelor de curent si sudura - compania asambleaza ca OEM (Original Equipment Manufacturer), echipamente pentru constructii, motopompe, echipamente agricole, accesorii de sudura etc.