Sef Sectie Productie Alimentara - Departament Tehnic

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie romaneasca, cu o traditie de peste 100 de ani in industria productiei de bauturi alcoolice.

Responsabilitatile postului sunt urmatoarele:

- Planifica, organizeaza si coordoneaza activitatea de intretinere si mentenanta pentru echipamente si utilajele;
- Asigura respectarea indicatorilor calitativi si cantitativi;
- Supravegheaza si asigura bunul mers al utilajelor;
- Intervine asupra problemelor aparute,de natura tehnica;
- Coordoneaza si organizeaza activitatea oamenilor din subordine;
- Participa la implementarea planurilor de modernizare a ariei de productie, precum a echipamnetelor si a utilajelor din cadrul acesteia;
- Intocmeste si lanseaza comenzi pentru piesele de schimb necesare desfasurarii activitatii in conditii optime;
- Receptioneaza produsele de la furnizori din punct de vedere calitativ si cantitativ.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare tehnice: Electronica, Electrotehnica, TCM, Mecanica
- Minim 3 ani experienta in activitatea de productie, avantaj industria alimentara;
- Minim 1 an experienta in coordonarea unei echipe;
- Persoana cu bune abilitati de planificare, organizare si coordonare;
- Bune cunostinte tehnice in domeniul echipamentelor si utilajelor din industria alimentara;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv!

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad!