Sef Sectie Imbuteliere

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie romaneasca, cu o traditie de peste 100 de ani in industria productiei de bauturi alcoolice.
Principalele responsabilitati ale postului sunt:
- Supervizeaza activitatea de imbuteliere si asigura constanta parametrilor cantitativi si calitativi;
- Coordoneaza si organizeaza activitatea personalului din subordine;
- Raspunde de realizarea planului de productie (sapatamanal/lunar);
- Pe baza planului de productie, intocmeste si lanseaza comenzi de materii prime si materiale de ambalare catre furnizorii agreati la nivel de companie;
- Efectueaza periodic instruirea personalului din subordine, cu privire la normele de protectie a muncii (P.S.I., P.M.).

CERINTE

- Absolvent de studii superioare specifice in domeniului industriei alimentare;
- Minim 3 ani experienta in activitatea de productie;
- Minim 1 an experienta de coordonare echipa;
- Cunostinte si specializare in domeniul industriei alimentare;
- Cunostinte in domeniul calitatii produselor si al gestiunii;
- Persoana cu bune abilitati de planificare, organizare si coordonare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv!

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad!