SEF SCHIMB

Heidi Chocolat

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Planifica, organizeaza si coordoneaza activitatea de productie a intregului schimb;
• Coordoneaza activitatea de productie in vederea atingerii obiectivelor de calitate, performanta si productivitate;
• Este responsabil de intreg fluxul de productie de la preluare materie prima pana la predare produs finit;
• Supervizeaza modul in care personalul din subordine respecta instructiunile tehnice de folosire a echipamentelor de productie;
• Evalueaza competentele si abilitatile membrilor echipei si identifica nevoile de pregatire;

CERINTE

• Studii universitare de lunga durata cu specializare in industria alimentara (avantaj absolventi ai Universitatii Dunarea de Jos Galati)
• 5-10 ani experienta in industria alimentara
• Minim 3 – 5 ani experienta in a conduce o echipa
• Cunostinte limba engleza nivel mediu
• Cunostinte de operare calculator (excel, word)

Competente:

• Capacitate de organizare si stabilire de prioritati atat pentru sine cat si pentru echipa coordonata
• Abilitati dezvoltate de comunicare atat cu subordonatii, cat si cu superiorii ori colegii de pe acelasi nivel ierarhic
• Orientare spre rezultat
• Simt dezvoltat al raspunderii
• Persoana proactiva, cu spirit de initiativa
• Capacitatea de a lucra in echipa si de a crea relatii stranse de colaborare in cadrul acesteia

BENEFICII OFERITE

• Veti fi parte a unei companii ce se dezvolta rapid, cu precadere in piata internationala
• Va veti alatura unei echipe foarte motivate care nu pune accentul numai pe rezultat, ci si pe calitatea muncii
• O companie condusa de valori clare, a carei viziune este sa devina un lider in fabricarea ciocolatei

Nota: Vor fi luate in considerare numai aplicatiile care corespund cerintelor mentionate in anunt.

Va multumim!

Heidi Chocolat este în prezent unul dintre brandurile de ciocolată de top din România. Mai mult, ciocolata sa premium se găseşte deja in peste 30 de pieţe străine. Creşterea sa pe aceste pieţe este rezultatul unei combinaţii de succes între lansarea noilor linii de produse Heidi, care disting brandul ca un inovator în termeni de produse şi reţete. In prezent, compania are 300 de angajaţi şi speră să se extindă în viitorul apropiat pentru a putea satisface cu succes necesităţile de producţie şi distribuţie.
Obiectivul nostru este de a forma o noua echipa de profesionisti in coordonarea productiei, astfel incat sa sustinem cu succes ritmul rapid de dezvoltare a companiei noastre atat pe piata interna, dar si in cea internationala.