Diriginte santier statii distributie carburanti

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim recruteaza pentru unul din clientii sai, un mare distribuitor de produse petroliere, un sef de echipa pentru construirea a cel putin 25 de statii distributie carburanti (benzinarii).

Scopul postului:

- Urmarirea lucrarilor de la faza incipienta pana la final
- Asigurarea necesarului de materiale
- Supravegherea echipelor din subordine
- Realizarea de rapoarte saptamanale
- Asigurarea calitatii lucrarilor
- Terminarea lucrarilor la termenul limita
- Gestionarea conflictelor si a problemelor aparute pe santier
- Gestionarea relatiei cu furnizorii si colaboratorii externi

CERINTE

- Experienta pe un post similar de cel putin 3 ani
- Experienta ca sef de echipa si management
- Atestat de Diriginte Santier (OBLIGATORIU)
- Seriozitate si rigurozitate
- Persoana punctuala cu simtul raspunderii
- Persoana organizata
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
- Cunostinte bune a suitei Office (Word, Excel, Outlook)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv.

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”