Sef santier (ref. BSS0506)

Quanta Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregateste Planul de Organizare a santierului si lucrarilor (timp, buget, resurse umane, resurse materiale)
Recruteaza, coordoneaza si controleaza personalul din santier
Gestioneaza relatia cu subantreprenorii si furnizorii de materiale
Participa la pregatirea documentaţiei necesare pentru: instalarea şantierului, practici pentru deschiderea şantierului, grafice de lucrari, programa de detaliu a constructiei)
Asigura respectarea sigurantei pe santier si a calitatii lucrarilor; semnalaeaza cazurile de neconformitate
Efectueaza controalele prevazute de contract si de planul de calitate
Raspunde de gestiunea materialelor, arhiva din santier si de executarea planurilor ¿as built¿.

CERINTE

Absolvent facultate de constructii civile si industriale
Experienta relevanta in proiecte de constructii civile si industriale
Capacitatea de a coordona persoane si de a gestiona bugete (min. 2 mln. Euro)
Personalitate puternica, abilitati de lider
Foarte bune cunostinte de limba engleza
Disponibilitate pentru relocare temporara in alte orase din tara

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv

Quanta Resurse Umane is a leading HR services provider, a member of the Quanta group, based in Milano and having more than 40 branches all throughout Italy, Switzerland and the United States.
Quanta’s portfolio of services include:
- search and selection of personnel for permanent positions
- supply of detached personnel (staff leasing)
- training
- outsourcing of payroll services

Quanta can serve your company with fast, reliable, targeted selections of personnel whatever your business domain. We have a wide database and can provide you a shortlist of valid candidates in the shortest possible time. Quanta operates in all of its branches with the principle of “quality”.