Sef Santier cu experienta in coordonarea subcontractorilor - Bucuresti!

Pluri Consultants Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii subcontractorilor in santierele din Bucuresti;
- monitorizarea respectarii clauzelor contractuale;
- raportarea catre directorul de proiect in legatura cu stadiul lucrarilor.

CERINTE

- studii superioare in domeniul constructiilor;
- cunostinte foarte bune privind contractul FIDIC si sistemul de management al calitatii;
- experienta pe un post similar;
- permis de conducere cat. B
- abilitati de operare PC (Word, Excel)
- avantaj-cunoasterea limbii engleze

- abilitati foarte bune de comunicare si raportare
- abilitati de supervizare si conducere
- persoana organizata
- bune abilitati de analiza si sinteza

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- masina
- telefon mobil
- oportunitati de devoltare in cadrul unei echipe de profesionisti

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.

Suntem o prezenta importanta pe piata de consultanta din Romania, cu o dezvoltare dinamica de-a lungul a peste 14 ani de existenta. Experienta astfel acumulata ne permite definirea unor solutii sinergice clientilor nostri, solutii care pot satisface un camp larg de nevoi specifice din domeniul Capitalului Uman.

In prezent, recrutam pentru unul din clientii nostri, dezvoltator imobiliar, un jucator important pe piata romaneasca.