Sef santier - constructii industriale

VIAROM CONSTRUCT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. urmareste si raspunde de realizarea productiei fizice la lucrarile contractate
2. stabileste sarcini pentru personalul din subordine (sef de lot, sef de punct de lucru, sef de echipa, sef esalon asfalt sau beton, topograf, etc.)
3. studiaza proiectele de exectutie si urmareste concordanta dintre cerintele privind documentatia tehnica si documentatia de executie
4. emite comenzi de materiale marunte in limita plafonului bugetar
5. identifica din proiectele de executie si specificatiile tehnice necesarul de echipamente tehnice si manopera
6. raspunde pentru intocmirea atasamentelor pentru lucrarile proprii si subcontractate
7. verifica situatiile de lucrari ale subcontractorilor
8. raspunde pentru inaintarea atasamentelor si situatiilor de lucrari catre reprezentantul beneficiarului de pe santier

CERINTE

- Experienta minim 2 ani conducerea santierelor
- Experinta in construirea de hale, cladiri birouri, structuri din beton si metal
- Disponibilitate de a se deplasa in tara
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- bonus in functie de perfomanta
- posibilitatati foarte mari de promovare pe pozitii superioare
- masina, telefon mobil, cazare in conditii foarte bune in deplasari

Suntem una dintre cele mai puternice societati private de constructii din domeniul constructii rutiere, feroviare, hidrotehnice, industriale si edilitare.
Printre proiectele de care suntem mandrii se numara: Cora - Pantelimon, Carrefour - Colentina, Carrefour - Orhideelor, Cora Lujerului, Kentauros Studios & Film Production, ANL Brancusi