Sef santier, Bucuresti (ref. BSS0207)

Quanta Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregateste Planul de Organizare a santierului si lucrarilor (timp, buget, resurse umane, resurse materiale)
- Recruteaza, coordoneaza si controleaza personalul din santier
- Gestioneaza relatia cu subantreprenorii si furnizorii de materiale
- Participa la pregatirea documentatiei necesare pentru: instalarea santierului, practici pentru deschiderea santierului, grafice de lucrari, programa de detaliu a constructiei)
- Asigura respectarea sigurantei pe santier si a calitatii lucrarilor; semnalaeaza cazurile de neconformitate
- Efectueaza controalele prevazute de contract si de planul de calitate
- Raspunde de gestiunea materialelor, arhiva din santier si de executarea planurilor as built

CERINTE

- Absolvent facultate de constructii civile si industriale
- Experienta relevanta in proiecte de constructii civile si industriale
- Capacitatea de a coordona persoane si de a gestiona bugete (min. 2 mln. Euro)
- Personalitate puternica, abilitati de lider
- Foarte bune cunostinte de limba engleza
- Disponibilitate pentru relocare temporara in alte orase din tara

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv.

Quanta Resurse Umane este filiala romana al grupului Quanta, a patra societate italiana ca dimensiune in sectorul resurselor umane.
Cu sediul central in Milano, certificata ISO 9001 pentru procedurile sale organizatorice, Quanta este astazi structurata cu 35 sucursale in Italia, o societate in Elvetia, doua sedii in Statele Unite si, din 2002, o firma in Romania, Quanta Resurse Umane.
Quanta Resurse Umane ofera intraga gama de servicii a grupului, orientindu-se in mod special spre societatile italiene prezente in Romania.