SEF SANTIER

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pentru clientul nostru, cunoscuta firma de constructii, cautam o persoana serioasa, autoritara si cu experienta
pentru postul: SEF SANTIER

Responsabilitati:
- Planifica, urmareste si coordoneaza activitatea din santier a muncitorilor;
- Planifica si organizeaza executia lucrarilor, verifica in realizarea lucrarilor respectarea ordinii de executie stabilita, stadiul lucrarilor si incadrarea in termenele de executie;
- Propune necesarul de materiale atat din punct de vedere cantitativ cat si referitor la specificarea cerintelor de calitate;
- Urmareste respectarea proiectelor, calitatea lucrarilor si graficul de executie;
- Supravegheaza din punct de vedere tehnic lucrarile in curs si realizeaza situatii de lucrari;
- Cunoaste si aplica tehnologia din constructii;
- Mentine legatura cu beneficiarii si le acorda asistenta la cerere;
- Se asigura ca termenele de finalizare a lucrarilor sunt respectate;
- Sugereaza strategii pentru a optimiza activitatea, propune noi solutii;
- Se implica in rezolvarea problemelor ce pot aparea si propune strategii pentru eficientizarea activitatii personalului;
- Controleaza si imbunatateste constant calitatea serviciilor;
- Sprijina, motiveaza si coordoneaza personalul din subordine;dispune cu autoritate executarea lucrarilor in timpul normat de catre meseriasi.

CERINTE

- Studii superioare- Facultatea de Constructii sau Scoala de Maistri, experienta profesionala de minim 3-5 ani intr-o pozitie similara;
- Experienta in supervizarea lucrarilor de santier;
- Persoana activa, foarte organizata, capabila sa coordoneze, sa motiveze si sa indrume;
- Initiativa, autoritate, orientarea catre obtinerea de rezultate, abilitatea de a rezolva problemele in timp optim;
- Seriozitate, responsabilitate, dinamism, loialitate

BENEFICII OFERITE

- Conditii de munca foarte bune, pachet salarial competitiv

A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.
We have a change-management approach.
We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.