Sef Santier

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este una dintre cele mai mari companii de constructii cu prezenta multinationala. Activitatea de constructii a companiei este concentrata pe dezvoltarea de cladiri industriale, statii de tratare a apei, constructii rezidentiale si proiecte de infrastructura. Proiectele curente se vor desfasura in Calarasi, Medias si Slobozia, urmand ca persoanele selectate pentru angajare sa coordoneze santierele din tara.

Responsabilitati:
-coordonarea lucrarilor (turnare beton, cofrare, etc)
-verificarea echipelor implicate in lucrari impreuna cu maistrii de santier
-solutionarea problemelor aparute in cadrul lucrarilor de constructie
-relationarea cu echipele subcontractate pentru urmarirea desfasurarii activitatii

CERINTE

-experienta de lucru pe poztie de sef santier de cel putin 5 ani
-cunostinte de limba engleza nivel conversational
-experienta in coordonare echipe de ingineri
-abilitati de comunicare, organizare
-persoana activa, dispusa la program de lucru prelungit
-corectitudine, disponibilitate de deplasare la santierele companiei

VON Consulting provides complete HR solutions to its partners. We cover activity fields such as: engineering, IT, construction, oil&gas, administrative, accounting, finance and pharmacy.
Our mission is to help both customers to develop their business and candidates to build up careers.