SEF SANTIER

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza echipele de muncitori si a subantreprenorilor
- Realizeaza managementul santierului din punctul de vedere al executiei lucrarilor;
- Planifica, organizeaza si monitorizeaza activitatile desfasurate in scopul realizarii proiectului, din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor;
- Studiaza planurile de constructie si se face responsabil de acestea;
- Intocmeste si centralizeaza rapoartele de lucru, pe categorii de lucrari;
- Verifica in cadrul controlului ierarhic, cunoasterea de catre personalul din subordine a responsabilitatilor specifice si cerintelor sistemului de asigurare a calitatii prevazute in proceduri.

CERINTE

- Studii superioare, facultate tehnica
- Experienta de minim 3 ani pe o pozitie similara
-Posesor carnet de conducere cat.B
- Disponibilitate la deplasari frecvente, in tara
- Motivat sa lucreze in acest domeniu
- Dinamic
- Initiativa
- Simt de raspundere
- Orientat spre rezultate si calitate
- Aptitudini dovedite de organizare, coordonare, verificare, comunicare
-Eficienta in organizare, capacitate de planificare, control si evaluare a activitatilor specifice din santier

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Masina, telefon mobil
- Perfectionare specifica intr-un cadru profesional modern

Companie internationala, cu experienta, in special in constructii pe structuri metalice, cauta pentru Romania, prin intermediul companiei Dynamic Human Resources: Sef Santier.