Sef Santier

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia raporteaza Managerului de Proiect si are in subordine echipele de muncitori
- participarea activa si coordonarea lucrarilor in santier urmarind specificatiile proiectelor
- estimarea necesarului de materiale, utilaje, resurse umane implicate, dar si a perioadei de timp necesare efectuarii proiectelor
- coordonarea executarii proiectelor: programarea echipelor, gestionarea materialelor si a echipamentelor
- controlul permanent al calitatii lucrarilor
- mentinerea permanenta a legaturii cu clientul, subantreprenorii, managementul companiei, etc
- gestionarea resurselor de care dispune proiectul cu raportari periodice catre Managerul de Proiect
- coordonarea echipelor de muncitori si urmarirea respectarii normelor de protectie a muncii si de securitate

CERINTE

- studii superioare tehnice sau studii tehnice (subinginer, tehnician)
- experienta min.3 ani pe o pozitie similara
- operare PC: ACAD, MS Office, evtl PC Mac intosh
- cunostinte bune de limba engleza
- carnet de conducere cat.B
- persoana disciplinata, cu buna atentie la detalii, spirit organizatoric, bune abilitati de comunicare, abilitatea de a se impune
- energic, proactiv, onest, atitudine pozitiva
- disponibilitatea de deplasare in tara

BENEFICII OFERITE

- salariu conform negocierii si in functie de proiect
- mediu de lucru profesionist
- companie in plina dezvoltare si posibilitatea prelungirii contractului

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale