SEF SANTIER

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordonarea activitatii subordonatilor proprii si a subantreprenorilor de pe santierele din tara;
-conduce direct lucrarile de pe santiere in cazul inor lucrari de mare anvergura;
-stabileste contacte cu potentialii clienti;
-mentine bune relatii cu investitorii, care sunt cu preponderenta firme straine.

CERINTE

- inginer constructor cu specializarea CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE;
-experienta min. 5 ani;
-a condus direct lucrari de constructoo industriale cu valori de peste 1 milion de EURO;
-abilitati de operare pe calculator:EXCEL, WORD,INTERNET EXPLORER;
-permis conducere categ.B;
-este un bun organizator, corect, loial fata de companie;
-disponibilitatea de a se deplasa in toata tara.

BENEFICII OFERITE

- salar motivant, negociabil;
-telefon mobil;
-tichete de masa;
-autoturism de serviciu;
-decontarea cheltuielilor de cazare in orice oras.

Agentie de recrutare personal, selecteaza SEF SANTIER pentru clientul sau care este una dintre cele mai mari firme constructoare din tara.